O nas

Biuro Rachunkowe KoMa Tax

Biuro Rachunkowe KoMa Tax zajmuje się rozwiązywaniem rachunkowo- podatkowych problemów Klientów. Klienci Nasi prowadzą działalność gospodarczą o różnych profilach i formach działania nie tylko z terenu powiatu legionowskiego i okolic, ale z całej Polski. Oferujemy Państwu przekazywanie dokumentów w dogodny sposób.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, Biuro jest ubezpieczone od Czynności Cywilnoprawnych na sumę 10.000 EURO oraz posiada dobrowolne ubezpieczenie na 100.000 zł.

Właścicielka Biura posiada niezbędne uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg przyznane przez Ministra Finansów, wpis nr 47024/2010.

Aby utrzymać wysoki standard obsługi zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych specjalistów w dziedzinie księgowości, podatków oraz współpracujemy z biegłymi rewidentami oraz doradcą podatkowym.

Mariola Koziatka

Właścicielka z wieloletnim doświadczeniem księgowym, legitymująca się uprawnieniami Ministra Finansów oraz dyplomami ukończenia wielu kursów i szkoleń. Pasjonatka rozwoju zawodowego oraz biznesowego i osobistego.

Magdalena Broniszewska

Główna Księgowa z wieloletnim doświadczeniem i ukończonymi studiami wyższymi kierunkowymi oraz z dyplomem studiów podyplomowych. Ma także ukończonych wiele szkoleń i kursów księgowo-podatkowych.

Dorota Ratowska

Samodzielna Księgowa ds. Ksiąg Handlowych z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Milena Kucińska

Młodsza Księgowa, która jest w trakcie zdobywania wiedzy i doświadczenia. Ukończyła szkolenie z KPiR oraz jest w trakcie kursu z podatków.

Marta Malinowska

Księgowa ds. KPIR z kilkuletnim doświadczeniem, po ukończonym szkoleniu z KPIR oraz w trakcie kursu z podatków.

Marta Zimka

Księgowa ds. KPIR z kilkuletnim doświadczeniem, szlifuje swoje umiejętności.

KoMaTax 2016 | Made with <3 by Nowicka&Co | Wszystkie prawa zastrzeżone | Ciasteczka i polityka prywatności