BIURO RACHUNKOWE KOMA TAX

Klienci o Nas (więcej opinii na googlach):

“Z czystym sumieniem polecam usługi biura KoMa Tax. Dzięki nim nie muszę zawracać sobie głowy całym tym bagnem, które zgotowało nam widzące w każdym przedsiębiorcy potencjalnego złodzieja państwo: ustawicznymi zmianami przepisów, ich zawiłością i wzajemnym sobie przeczeniu, wyliczeniami, odliczeniami, kontaktami z urzędami (choć akurat legionowskie ZUS i US są całkiem przyjazne). …

Innymi słowy – po wysłaniu faktur i otrzymaniu wyliczeń płacę swoje haracze i zapominam o wszystkim. Tak powinno być :)”

Powstaliśmy w 2010 roku z pasji do księgowości i chęci wspierania innych w biznesowej drodze. Zajmujemy się rozwiązywaniem rachunkowo- podatkowych problemów Naszych Klientów. Obecnie obsługujemy ponad 250 firm prowadzących działalność gospodarczą o różnych profilach i formach działania, w tym spółki prawa handlowego, z terenu powiatu legionowskiego i okolic, ale także z całej Polski. Oferujemy Państwu przekazywanie dokumentów w dogodny sposób, wczytywanie danych z programów sprzedażowo – magazynowych, obsługa zdalna na odległość na programach klientów.

Jesteśmy liderami lokalnego rynku i ciągle się rozwijamy.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, Biuro jest ubezpieczone od Czynności Cywilnoprawnych na sumę 10.000 EURO oraz posiada dobrowolne ubezpieczenie na 200.000 zł oraz 500.000 zł.

Właścicielka Biura posiada niezbędne uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg przyznane przez Ministra Finansów, wpis nr 47024/2010.

Aby utrzymać wysoki standard obsługi zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych specjalistów w dziedzinie księgowości, podatków, kadr i płac oraz współpracujemy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi i prawnikiem. Raz w roku wszyscy pracownicy obowiązkowo biorą udział w szkoleniu ze zmian podatkowych oraz cyklicznie odbywają kursy i szkolenia uzupełniające wiedzę, bądź niezbędne do obsługi nowego klienta. Pracownicy mają też dostęp do wydawnictw fachowych, stawiamy na wykwalifikowaną i ambitną kadrę, co jest niezbędne do świadczenia usług na wysokim poziomie.

We wrześniu 2017r. otrzymaliśmy nagrodę Lidera na Legionowskim Rynku Pracy z rąk Starosty oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

W grudniu 2017r. dostaliśmy podziękowania z rąk Starosty oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Integracji Społecznej za udział w konkursie Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie.

W grudniu 2018r. otrzymaliśmy certyfikat za udział w budowaniu partnerstwa lokalnego z rąk Starosty oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

W grudniu 2018r. dostaliśmy wyróżnienie z rąk Starosty oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Integracji Społecznej za udział w konkursie Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie.

Nasza działalność wykracza poza standardowe działania biura rachunkowego, wszystko po to by być lepszym partnerem dla Naszych klientów.

Bądź na bieżąco ze zmianami i obserwuj Nas na Facebooku, tam piszemy o więcej o nowościach w przepisach i o tym co u Nas.

https://www.facebook.com/KoMaTax/?ref=settings

Nasz zespół

 

MARIOLA KOZIATKA
MARIOLA KOZIATKA
Właścicielka KoMa Tax Usługi Księgowe. Prezes KoMa Tax Centrum Księgowe sp. z o.o. oraz wiceprezes Fundacji Myśl Lokalna. Prowadzi firmę od 2010 r. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej Almamer oraz Polskiej Akademii Nauk, legitymująca się uprawnieniami Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych nr 47024/2010. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ZUSie w Legionowie, w Urzędzie Skarbowym w Legionowie, w oddziale Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w dziale księgowo-finansowym oraz w biurach rachunkowych. Posiada dyplomy ukończenia wielu kursów i szkoleń w renomowanych firmach szkoleniowych, takich jak Stowarzyszenie Księgowe w Polsce i CEDOZ. Pasjonatka rozwoju zawodowego oraz biznesowego i osobistego. Absolwentka projektu Szkoła Liderów Legionowa edycja 2017/2018. Bierze aktywny udział w życiu powiatu. 2019/2020 ukończyła program mentoringowy Fundacji Liderek. W 2021r. zakończyła roczne studia podyplomowe z Psychologii dla Menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego .
MAGDALENA BRONISZEWSKA
MAGDALENA BRONISZEWSKA
Kierownik Biura i Główna Księgowa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym m. in. w dziale księgowym w wiodącej na rynku doradczym grupie MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy oraz w biurze rachunkowym. Absolwentka Akademii Finansów w Warszawie oraz studiów podyplomowych z Prawa Podatkowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła wiele szkoleń i kursów księgowo-podatkowych w Stowarzyszeniu Księgowych oraz w CEDOZie. W 12.2018r. ukończyła kurs podatkowy dla zaawansowanych dotowany z KFS. Związana z Nami prawie od początku istnienia firmy.
MAŁGORZATA BARANOWSKA
MAŁGORZATA BARANOWSKA
Samodzielna Księgowa ds. Ksiąg Handlowych, Absolwentka Wyższej Szkoły w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym i obsłudze firm. Z Nami od 04.2021 r.
MARTA MALINOWSKA
MARTA MALINOWSKA
Samodzielna Księgowa ds. KPIR oraz KH z kilkuletnim doświadczeniem, po ukończonym szkoleniu z KPIR oraz kursów z podatków w Stowarzyszeniu Księgowych w Warszawie. Ukończyła kurs z kadr i płac u Pani Moniki Smulewicz – najlepszej trenerki z tego zakresu. W 12.2018r. ukończyła kurs podatkowy dla zaawansowanych dotowany z KFS. Ukończyła szkolenie na samodzielną księgową bilansistkę w SKwP. Z Nami od 06.2015 r.
MAGDALENA OLBERT
MAGDALENA OLBERT
Samodzielna Księgowa ds. KPIR z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w dziale księgowym, jak i w biurze rachunkowym. Absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej SIG. W 2020r. ukończyła kurs podatki dla zaawansowanych dotowany z KFS. Z Nami od 05.2020 r.
AGATA BRZEZIŃSKA
AGATA BRZEZIŃSKA
Samodzielna Księgowa ds. KPIR i KH z kilkuletnim doświadczeniem w biurze rachunkowym. Ukończyła studia magisterskie na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. W 2020r. ukończyła kurs podatkowy dla zaawansowanych dotowany z KFS. Z Nami od 09.2019 r.
DARIA ŻMIJEWSKA
Młodsza Księgowa ds. KPIR.

Dzielnie przelewa cyferki z faktur naszych klientów do systemu księgowego. System OCR ma w jednym paluszku. Z Nami od 03.2017 r.

PAULINA BARAŃSKA
PAULINA BARAŃSKA
Młodsza Księgowa ds. KPIR oraz kadr i płac. Zdobyła doświadczenie, jako pracownik księgowo-biurowy. Ukończyła studia na Wyższej Szkole Handli i Finansów Międzynarodowych na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Ambitna, dociekliwa, pogodna. Dodatkowo zajmuje się również Onboardingiem i Offboardingiem członków naszego zespołu. Ukończyła kursy z KPIR oraz tematyki kadrowej. Z Nami od 12.2020 r.
EWA ŚMIETANOWSKA
EWA ŚMIETANOWSKA
Specjalista ds. kadr i płac z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w dziale kadrowym obsługującym ponad 800 pracowników. Ukończyła także szkolenie dla specjalistów ds. kadr i płac w SKwP oraz wiele szkoleń aktualizujących wiedzę, w tym tematykę Covid, a zatrudnienie pracowników oraz PPK. Żongluje teczkami personalnymi, jak piłeczkami, a listy płac dzierga niczym szaliki na drutach. Z Nami od 07.2019 r.
AGNIESZKA DUDZIK
AGNIESZKA DUDZIK
Księgowa ds. KPIR i KH w trakcie szkolenia ze środków KFS, z wieloletnim doświadczeniem w księgowości, ukończyła studia magisterskie na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie kierunek rachunkowość. Ukończyła kurs podatkowy w SKwP oraz kurs dofinansowany z KFŚ z podatków. Z nami od 07.2020 r.
NATALIA MŁYNARCZYK
Księgowa ds. KPIR i KH.
Mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie w pracy księgowości i obsłudze klienta. Ukończyła studia z prawa i administracji na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego. Z Nami od 11.2021 r.
NATALIA FLISZKIEWICZ
Recepcjonistka/Pomoc księgowa.
Natalia pracuje na recepcji, to ją spotykacie wchodząc do Naszego biura, zawsze uprzejma i pomocna, a przy tym skrupulatna. Dla naszego zespołu to wielkie wsparcie zarówno do zadań księgowych, jak i zadań organizacyjno-biurowych (zamawia pyszne ciasteczka i kawę ku uciesze zespołu). W trakcie studiów z Rachunkowości. Z Nami od 09.2021r.
ANASTASIA I MATEUSZ
Nasi pomocnicy, studenci dzielnie zdobywający wiedzę z księgowości na bardzo dobrych uczelniach, a u Nas w praktyce weryfikują naukę płynącą z książek. My jesteśmy wdzięczni za pomoc oni za możliwość przekonania się na czym polega praca w księgowości.
JOANNA ŻBIKOWSKA
Młodsza Księgowa ds. KPIR w trakcie nauki. Zdobyła doświadczenie, jako pracownik księgowo-biurowy. Ukończyła studia na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Bije u Nas rekordy w ilości obsługiwanych dokumentów. Z Nami od 03.2019 r.