BIURO RACHUNKOWE KOMA TAX

Klienci o Nas (więcej opinii na googlach):

“Z czystym sumieniem polecam usługi biura KoMa Tax. Dzięki nim nie muszę zawracać sobie głowy całym tym bagnem, które zgotowało nam widzące w każdym przedsiębiorcy potencjalnego złodzieja państwo: ustawicznymi zmianami przepisów, ich zawiłością i wzajemnym sobie przeczeniu, wyliczeniami, odliczeniami, kontaktami z urzędami (choć akurat legionowskie ZUS i US są całkiem przyjazne). …

Innymi słowy – po wysłaniu faktur i otrzymaniu wyliczeń płacę swoje haracze i zapominam o wszystkim. Tak powinno być :)”

Powstaliśmy w 2010 roku z pasji do księgowości i chęci wspierania innych w biznesowej drodze. Zajmujemy się rozwiązywaniem rachunkowo- podatkowych problemów Naszych Klientów. Obecnie obsługujemy ponad 360 firm (i ok. 400 ich pracowników i zleceniobiorców) prowadzących działalność gospodarczą o różnych profilach i formach działania, w tym spółki prawa handlowego, z terenu powiatu legionowskiego i okolic, ale także z całej Polski. Oferujemy Państwu przekazywanie dokumentów w dogodny sposób, wczytywanie danych z programów sprzedażowo – magazynowych, obsługa zdalna na odległość na programach klientów.

Jesteśmy liderami lokalnego rynku i ciągle się rozwijamy (od 2023 r. filia w Warszawie).

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, Biuro jest ubezpieczone od Czynności Cywilnoprawnych na sumę 10.000 EURO oraz posiada dobrowolne ubezpieczenie na 200.000 zł oraz 500.000 zł.

Właścicielka Biura posiada niezbędne uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg przyznane przez Ministra Finansów, wpis nr 47024/2010.

Aby utrzymać wysoki standard obsługi zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych specjalistów w dziedzinie księgowości, podatków, kadr i płac oraz współpracujemy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi i prawnikiem. Raz w roku wszyscy pracownicy obowiązkowo biorą udział w szkoleniu ze zmian podatkowych oraz cyklicznie odbywają kursy i szkolenia uzupełniające wiedzę, bądź niezbędne do obsługi nowego klienta. Pracownicy mają też dostęp do wydawnictw fachowych, stawiamy na wykwalifikowaną i ambitną kadrę, co jest niezbędne do świadczenia usług na wysokim poziomie.

We wrześniu 2017r. otrzymaliśmy nagrodę Lidera na Legionowskim Rynku Pracy z rąk Starosty oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

W grudniu 2017r. dostaliśmy podziękowania z rąk Starosty oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Integracji Społecznej za udział w konkursie Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie.

W grudniu 2018r. otrzymaliśmy certyfikat za udział w budowaniu partnerstwa lokalnego z rąk Starosty oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

W grudniu 2018r. dostaliśmy wyróżnienie z rąk Starosty oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Integracji Społecznej za udział w konkursie Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie.

Nasza działalność wykracza poza standardowe działania biura rachunkowego, wszystko po to by być lepszym partnerem dla Naszych klientów.

Bądź na bieżąco ze zmianami i obserwuj nas na Facebooku, tam piszemy o więcej o nowościach w przepisach i o tym co u Nas.

https://www.facebook.com/KoMaTax/

Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku.

Nasz zespół

MARIOLA KOZIATKA
MARIOLA KOZIATKA
Właścicielka KoMa Tax Usługi Księgowe.
Prezes KoMa Tax Centrum Księgowe sp. z o.o.
Wiceprezes Fundacji Myśl Lokalna.

Prowadzi firmę od 2010 r. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej Almamer oraz Polskiej Akademii Nauk, legitymująca się uprawnieniami Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych nr 47024/2010. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ZUSie w Legionowie, w Urzędzie Skarbowym w Legionowie, w oddziale Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w dziale księgowo-finansowym oraz w biurach rachunkowych. Posiada dyplomy ukończenia wielu kursów i szkoleń w renomowanych firmach szkoleniowych, takich jak Stowarzyszenie Księgowe w Polsce i CEDOZ. Pasjonatka rozwoju zawodowego oraz biznesowego i osobistego. Absolwentka projektu Szkoła Liderów Legionowa edycja 2017/2018. Bierze aktywny udział w życiu powiatu. 2019/2020 ukończyła program mentoringowy Fundacji Liderek. W 2021r. zakończyła roczne studia podyplomowe z Psychologii dla Menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego. W 2023 r. ukończyła studia na kierunku Akademia Przywództwa dla kobiet LiderShe na Akademii Leona Koźmińskiego.

NATALIA FLISZKIEWICZ
NATALIA FLISZKIEWICZ
Kierownik Biura/Samodzielna Księgowa

Natalia, nabyła szeroką wiedzę z zakresu podatków i rozliczeń małych i średnich firm. Ukończyła szkolenia z podatków na SKwP, w trakcie kolejnego szkolenia podatkowego dofinansowanego z KFS oraz ukończyła różne kursy doszkalające. Zdobywa również kompetencje zarządcze na równych szkoleniach i seminariach. Z Nami od 09.2021r.

MARTA MALINOWSKA
MARTA MALINOWSKA
Samodzielna Księgowa ds. KPIR oraz KH.

Marta ma kilkuletnie doświadczeniem, po ukończonym szkoleniu z KPIR oraz kursów z podatków w Stowarzyszeniu Księgowych w Warszawie. Ukończyła kurs z kadr i płac u Pani Moniki Smulewicz – najlepszej trenerki z tego zakresu. W 12.2018r. ukończyła kurs podatkowy dla zaawansowanych dotowany z KFS. Ukończyła szkolenie na samodzielną księgową bilansistkę w SKwP. Z Nami od 06.2015 r. (obecnie na urlopie macierzyński, czekam z utęsknieniem na jej powrót).

EWA ŚMIETANOWSKA
EWA ŚMIETANOWSKA
Specjalista ds. kadr i płac.

Ewa posiada kilkuletnie doświadczeniem w pracy w dziale kadrowym obsługującym ponad 800 pracowników. Ukończyła także szkolenie dla specjalistów ds. kadr i płac w SKwP oraz wiele szkoleń aktualizujących wiedzę, w tym tematykę Covid, a zatrudnienie pracowników oraz PPK. Żongluje teczkami personalnymi, jak piłeczkami, a listy płac dzierga niczym szaliki na drutach. Z Nami od 07.2019 r.

SYLWIA ZADROŻNA
Samodzielna Księgowa.

Sylwia jest księgową z wieloletnim doświadczeniem w działach księgowych. Ukończyła studia na SGH o specjalizacji rachunkowość. Ukończyła także Kurs dla Samodzielnych Księgowych (Bilansistów) w Stowarzyszeniu Księgowych. Z Nami od 02.2022r.

MAGDALENA SZOSTAK
Księgowa.

Magda ma kilkuletnie doświadczenie w pracy biurowej oraz pracy księgowej. Ukończyła studia licencjackie na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. W trakcie kursu z podatków w MDDP. Z Nami od 08.2023 r.

DARIA ŻMIJEWSKA
Młodsza Księgowa ds. KPIR.

Dzielnie przelewa cyferki z faktur naszych klientów do systemu księgowego. System OCR ma w jednym paluszku. W trakcie szkolenia z KFS. Z Nami od 03.2017 r.

ELŻBIETA BRYCH
Księgowa.

Ela ma doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, umacnia swoje kompetencje w obsłudze pełnych ksiąg oraz KPiR. Rozpoczęła naukę na kursie dla samodzielnych księgowych bilansistów na SKWP. Z Nami od 08.2022r.

ANNA BRONIKOWSKA
Młodszy Specjalista ds kadr i płac.

Ania odkrywa z nami swoją pasję w zakresie kadr i płac. Ukończyła kurs w Cedoz. Z Nami od 03.2023 r.

Aleksandra Dąbrowska
Pomoc księgowa

Ola jest w trakcie studiów dziennych z rachunkowości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Nasze wsparcie w zakresie analizy i przetwarzania danych. Z Nami od 06.2023 r.

MAGDALENA PRĄDEK
Młodsza księgowa.

Magda pracuje na recepcji w Legionowie, to ją spotykacie wchodząc do naszego głównego biura. Magda posiada doświadczenie w obsłudze klienta i pracach biurowych. Razem z Julią zajmują się koordynacją prac biura głównego i filii w Warszawie oraz są wsparciem dla zarządu. Z Nami od 12.2023r.

WERONIKA WIŚNIEWSKA
Pomoc księgowa

Weronika jest w trakcie studiów dziennych z rachunkowości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Nasze wsparcie w zakresie analizy i przetwarzania danych. Z Nami od 10.2023 r.

INA ALIEVAFilia Warszawa
Samodzielna Księgowa ds. KH.

Ina zdobyła kilkuletnie doświadczeniem w pracy w polskich biurach rachunkowych zajmując się spółkami na księgach handlowych. Z Nami od 02.2023r.

BEATA JABŁOŃSKAFilia Warszawa
Samodzielna Księgowa ds. KH.

Beata ma wieloletnie doświadczenie w pracy w biurach rachunkowych zajmując się spółkami na księgach handlowych. Z Nami od 09.2023r.

DOMINIKA ZWĘGLIŃSKAFilia Warszawa
Samodzielna księgowa ds. KH

Dominik jest w trakcie studiów zaocznych z rachunkowości w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. Mimo młodego wieku ma już kilka lat doświadczenia w biurze rachunkowym przy obsłudze spółek. Z Nami od 07.2023 r.

JULIA ŚLEPOWROŃSKA
JULIA ŚLEPOWROŃSKAFilia Warszawa
Młodsza księgowa.

Julia pracuje na recepcji, to ją spotykacie wchodząc do Naszego biura w Warszawie, zawsze uśmiechnięta i pomocna, a przy tym skrupulatna. Dla naszego zespołu to wielkie wsparcie zarówno do zadań księgowych, jak i zadań organizacyjno-biurowych (zamawia pyszne ciasteczka i kawę ku uciesze zespołu). Z Nami od 08.2022r.

Your Content Goes Here