O nas

Biuro Rachunkowe KoMa Tax

Biuro Rachunkowe KoMa Tax powstało w 2010 roku. Zajmujemy się rozwiązywaniem rachunkowo- podatkowych problemów Naszych Klientów. Obecnie obsługujemy ok. 200 firm prowadzących działalność gospodarczą o różnych profilach i formach działania, w tym spółki prawa handlowego, nie tylko z terenu powiatu legionowskiego i okolic, ale z całej Polski. Oferujemy Państwu przekazywanie dokumentów w dogodny sposób, wczytywanie danych z programu Subiekt oraz kilku innych systemów sprzedażowo – magazynowych. Jesteśmy prężnie działającą firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, Biuro jest ubezpieczone od Czynności Cywilnoprawnych na sumę 10.000 EURO oraz posiada dobrowolne ubezpieczenie na 100.000 zł.

Właścicielka Biura posiada niezbędne uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg przyznane przez Ministra Finansów, wpis nr 47024/2010.

Aby utrzymać wysoki standard obsługi zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych specjalistów w dziedzinie księgowości, podatków oraz współpracujemy z biegłymi rewidentami, doradcą podatkowym i prawnikiem.

We wrześniu 2017 r. otrzymaliśmy nagrodę Lidera na Legionowskim Rynku Pracy z rąk Starosty oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

W grudniu 2017r. dostaliśmy podziękowania z rąk Starosty oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Integracji Społecznej za udział w konkursie Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie.

Mariola Koziatka

Właścicielka KoMa Tax Usługi Księgowe. Prezes KoMa Tax Centrum Księgowe sp. z o.o. oraz wiceprezes Fundacji Myśl Lokalna. Prowadzi firmę od 2010 r. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej Almamer oraz Polskiej Akademii Nauk, legitymująca się uprawnieniami Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ZUSie w Legionowie, w Urzędzie Skarbowym w Legionowie, w oddziale Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w dziale księgowo-finansowym oraz w biurach rachunkowych. Posiada dyplomy ukończenia wielu kursów i szkoleń w renomowanych firmach szkoleniowych, takich jak Stowarzyszenie Księgowe w Polsce i CEDOZ. Pasjonatka rozwoju zawodowego oraz biznesowego i osobistego. Obecnie uczestniczy w projekcie Szkoła Liderów Legionowa.

Magdalena Broniszewska

Główna Księgowa oraz Kierownik Biura z wieloletnim doświadczeniem zawodowym m. in. w dziale księgowym w wiodącej na rynku doradczym grupie MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy oraz w biurze rachunkowym. Absolwentka Akademii Finansów w Warszawie oraz studiów podyplomowych z Prawa Podatkowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła wiele szkoleń i kursów księgowo-podatkowych w Stowarzyszeniu Księgowych oraz w CEDOZie.

Dorota Ratowska

Główna Księgowa ds. Ksiąg Handlowych z siedemnastoletnim doświadczeniem w pracy w dziale księgowym i ugruntowaną wiedzą, posiada Licencję Ministerstwa Finansów. Ukończyła kurs na Samodzielną Księgową bilansistkę oraz Główną Księgową w firmie CEDOZ. Jest także absolwentką wyższych studiów na AWFie w Warszawie.

Sylwia Dąbrowska

Samodzielna Księgowa ds. KPIR i Ksiąg Handlowych z wieloletnim doświadczeniem w pracy w różnych firmach w działach księgowych, jak i biurach rachunkowych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Rachunkowość i Rewizja finansowa. Ukończyła kurs Samodzielnej Księgowej w Stowarzyszeniu Księgowych w Warszawie.

Kamila Kosowska

Księgowa ds. KPIR z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w dziale księgowym, jak i w biurze rachunkowym. Absolwentka Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej, w trakcie szkolenia na zintegrowanym kursie księgowości, kadr i płac oraz obsługi programu Płatnik w wiodącej firmie szkoleniowej CEDOZ.

Marta Malinowska

Księgowa ds. KPIR z kilkuletnim doświadczeniem, po ukończonym szkoleniu z KPIR oraz kursu z podatków w Stowarzyszeniu Księgowych w Warszawie.

Milena Kucińska

Młodsza Księgowa ukończyła szkolenie z KPiR oraz kurs z podatków w Stowarzyszeniu Księgowych (obecnie na urlopie macierzyńskim).

Marta Zimka

Księgowa ds. KPIR z kilkuletnim doświadczeniem (obecnie na urlopie macierzyńskim).

Daria Żmijewska

Recepcjonistka z kilkuletnim doświadczeniem w obsłudze klienta i robieniu najlepszej kawy w mieście.

KoMaTax 2016 | Made with <3 by Nowicka&Co | Wszystkie prawa zastrzeżone | Ciasteczka i polityka prywatności